U okviru obilježavanja Dana Međimurske županije u Pribislavcu je održana manifestacija u organizaciji Dramske diletantske družine “ALkap” KUD–a „Kaštel“ Pribislavec. Dramska večer koja se održala u dvorani Društvenog doma okupila je mještane, ljubitelje glazbe i smijeha, među kojima su bili i načelnica Općine Pribislavec Višnja Ivačić te pročelnik Upravnog odjela za društvene djelatnosti Međimurske županije  Branko Sušec.

Red smijeha i pjesme za sve prisutne!

Publika je pritom imala prilike vidjeti dvije kratke komedije „Klopka“ autorice Marijane Nola i debitantsku izvedbu „Na mene nejte računati“ autora Franje Oreškog. U pauzi između dvije predstave, prisutne je zabavljao tamburaški sastav KUD- a „Kaštel“ Pribislavec s tradicionalnim međimurskim pjesmama. Posljednja aktivnost u trećem tjednu Dana Međimurske županije zaokružila je obilježavanje te napravila odličnu uvertiru u spektakularno zatvaranje koje nas očekuje u utorak, 09. Svibnja 2017. godine od 21:00 sati u Starom gradu Zrinskih u Čakovcu.