Edukacije za učinkovitu pripremu i korištenje fondova EU

Datum objave: 2. listopada 2013.

redea logo

U okviru  Potprograma V Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije MRRFEU "Jačanje ljudskih potencijala na lokalnoj i područnoj (regionalnoj) razini za učinkovitu pripremu i korištenje fondova EU" za 2013. Regionalna razvojna agencija Međimurje REDEA d.o.o. organizira edukacije na sljedeće teme:

2. i 3.10. Priprema projekata prihvatljivih za financiranje iz fondova Europske unije
22.10. Javna nabava u kontekstu korištenja EU fondova
29. i 30.10. Priprema projekata prihvatljivih za financiranje iz fondova Europske unije
5.11. Natura 2000 i fondovi EU
7.11. Informiranje i komunikacija s javnosti u kontekstu korištenja EU fondova
12.-14.11. Vještine upravljanja projektom - Project Management

Cilj ovih edukacija je ojačati ljudske potencijale na području Međimurske županije za bolju pripremu i provedbu razvojnih projekata prihvatljivih za financiranje iz fondova Europske unije.

Edukacije su besplatne i namijenjene prvenstveno jedinicama lokalne i regionalne samouprave kao i javnim institucijama, ali i svima ostalima zainteresiranima uz napomenu da je broj polaznika ograničen.

Više o vremenu i mjestu održavanja pojedinih edukacija saznajte na Internet i Facebook stranicama REDEA-e.