Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Centri izvrsnosti Međimurske županije

Centar izvrsnosti iz umjetničkog područja

Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec

PODRUČJA

Dramsko-scensko stvaralaštvo │ Glazbeno stvaralaštvo │ Fotografija │ Likovna umjetnost i stvaralaštvo │Stvaralačko pisanje │ Videostvaralaštvo

Koordinatorice:  Zlatka Grahovec Soldat, prof. i Vedrana Močnik , prof.

Voditelji: Dramsko-scensko stvaralaštvo: Gabrijela Brljak, prof. i Aleksandra Pleh, prof.; Fotografija: Petar Pavlic, prof.; Glazbeno stvaralaštvo: Damir Rodiger, prof.; Likovna umjetnost i stvaralaštvo: Karmen Farkaš, ; prof. i Iva Golenko, prof.; Videostvaralaštvo: Nikola Mutvar, prof.; Stvaralačko pisanje: Zlatka Grahovec Soldat, prof. i Vedrana Močnik, prof.


STEM Centar izvrsnosti Međimurske županije

Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec

PODURUČJA

Matematika │ Fizika │Kemija │Biologija │ Energetika │ Šah

Koordinatorice: Tamara Srnec, prof. i dr. sc. Žaklin Lukša, prof.

Voditelji: Matematika: Tamara Srnec, prof., Štefanija Požgaj, prof., Nikola Lepen, prof., Nina Mikolaj Varga prof.; Fizika: Melita Sambolek, prof., Krisitina Horvat prof.; Kemija – Krešimir Trojko, prof., Antonija Crnčec, prof., Karlo Meglić, prof., Sara Perčić. prof.; Biologija - dr. sc. Žaklin Lukša, prof., Tanja Šalamon, prof., Lara Barat, prof., Sara Perčić, prof., Denis Horvat, prof.; Energetika – Nikola Friščić, prof.; Šah – Miroslav Gakić, prof.;

Sve aktivnosti osmišljene su i planirane za darovite učenike prvih, drugih, trećih i četvrtih razreda srednjih škola Međimurske županije, a u javnim aktivnostima korisnik postaje i šira zajednica. U radu Centra, kao gosti, predavači i voditelji radionica sudjeluju poznati i priznati umjetnici i stručnjaci iz različitih područja.


Centar izvrsnosti informatike

Udruga Mladi informatički stručnjaci

Voditelj: Dejan Drabić, mag.inf.

CII MŽ osnovan je radi dodatnog rada s proaktivnim i visokomotiviranim učenicima osnovnih i srednjih škola s ciljem razvoja njihovih IT znanja i vještina. Nositelj obrazovnih programa Centra je udruga Mladi informatički stručnjaci (MIS), a partner Međimurski informatički klub (MIK), pri čemu se isti odvija u suradnji s Tehnološko-inovacijskim centrom Međimurje te pod pokroviteljstvom Međimurske županije


homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content