Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Izvješće o javnoj raspravi provedenoj u postupku procjene utjecaj na okoliš mosta preko Drave i proširenja državne ceste DC3 u duljini od 1,9 km

Datum objave: 14. svibnja 2024.

Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja na temelju odredbi članka 21. Uredbe o informiranju i sudjelovanju javnosti i zainteresirane javnosti u pitanjima zaštite okoliša (NN br. 64/08), nakon provedene javne rasprave u postupku procjene utjecaja na okoliš mosta preko Drave i proširenja državne ceste DC3 u duljini od 1,9 km, pokrenutom po zahtjevu nositelja zahvata Hrvatske ceste D.O.O., Vončinina 3, Zagreb, daje

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content