Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Europski projekti suradnje u sklopu programa Kreativna Europa

Datum objave: 6. kolovoza 2014.

Natječaj je otvoren s ciljem potpore transnacionalnim projektima kulturne suradnje kako bi se ojačao kapacitet europskog kulturnog i kreativnog sektora za rad na transnacionalnoj i međunarodnoj razini te za promicanje transnacionalnog kruženja kulturnih i kreativnih radova kao i transnacionalne mobilnosti kulturnih i kreativnih dionika. Prihvatljivi prijavitelji su predstavnici kulturnog i kreativnog sektora, mala i srednja poduzeća, financijski posrednici i pružatelji jačanja kapaciteta.

Rok prijave: 01.10.2014.

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content