Međimurje Europska regija sporta za 2022.
0.3 °C
1030.0 hPa
77 %

Kontakti

Upravni odjel za proračun i javnu nabavu

27. srpnja 2021.
UPRAVNI ODJEL ZA PRORAČUN I JAVNU NABAVU Privremena pročelnica Anita Strniščak, dipl.ing. anita.strniscak@medjimurska-zupanija.hr 040 374 249 Odsjek za proračun i financije Lidija Farkaš, mag.oec., pomoćnica pročelnice lidija.farkas@medjimurska-zupanija.hr 374 184 Mateja Posavec, mag.oec., savjetnica za proračun i financije mateja.posavec@medjimurska-zupanija.hr 040 374 217 Antonija Kocijan, računovodstvena referentica - likvidator antonija.kocijan@medjimurska-zupanija.hr 040 374 216 Natalija Kikelj Vugrinec, računovodstvena […]
Pročitaj više 

Matični uredi

10. lipnja 2020.
     MU ČAKOVEC Čakovec, Ruđera Boškovića 2 Fax: 040 374 114 Tel: 040 374 147, 040 374 173, 040 374 176, 040 374 175 E-mail: nelija.cepin@medjimurska-zupanija.hr radno vrijeme sa strankama: ponedjeljak, utorak, srijeda, četvrtak i petak od 7.30 do 16 sati MU PRELOG Prelog, Trg slobode 1 E-mail: mu.prelog@medjimurska-zupanija.hr Telefon: 040 645 125, 040 […]
Pročitaj više 

Upravni odjel za opću upravu i imovinsko-pravne poslove

2. siječnja 2020.
UPRAVNI ODJEL ZA OPĆU UPRAVU I IMOVINSKO-PRAVNE POSLOVE Privremena pročelnica Ksenija Brlek, mag.iur. ksenija.brlek@medjimurska-zupanija.hr 040 374 188 Odsjek za opću upravu Voditeljica odsjeka: Lada Odić Hudin, mag.iur. lada.odic@medjimurska-zupanija.hr 040 374 021 Domagoj Sklepić, mag.iur., samostalni upravni referent za besplatnu pravnu pomoć domagoj.sklepic@medjimurska-zupanija.hr 040 374 149 Karmenka Levačić, mag.iur., samostalna upravna referentica za besplatnu pravnu pomoć […]
Pročitaj više 

Upravni odjel za civilno društvo, ljudska prava i sport

2. siječnja 2020.
UPRAVNI ODJEL ZA CIVILNO DRUŠTVO, LJUDSKA PRAVA I SPORT Privremena pročelnica Maja Odrčić Mikulić, prof. maja.odrcic@medjimurska-zupanija.hr 040 374 005 Odsjek za civilno društvo i sport Voditeljica odsjeka: Marija Radiković, spec.publ.adm. marija.radikovic@medjimurska-zupanija.hr 040 374 068 Gordana Nomo Nemi, mag.cin., viša stručna suradnica za sport gordana.nomonemi@medjimurska-zupanija.hr 040 374 244 Nenad Ujlaki, stručni suradnik za sport nenad.ujlaki@medjimurska-zupanija.hr 040 […]
Pročitaj više 

Upravni odjel za zdravstvo i socijalnu skrb

2. siječnja 2018.
UPRAVNI ODJEL ZA ZDRAVSTVO I SOCIJALNU SKRB Privremena pročelnica Dr.sc. Sonja Tošić-Grlač, sonja.tosic@medjimurska-zupanija.hr 040 374 256 Odsjek za socijalnu skrb Voditeljica odsjeka: Elizabeta Najman Hižman, univ.mag.sanit.publ. elizabeta.najman-hizman@medjimurska-zupanija.hr 040 374 063 Mladen Mezga, mag.polit., viši stručni suradnik za socijalnu skrb mladen.mezga@medjimurska-zupanija.hr 040 374 063 Odsjek za zdravstvo Voditeljica odsjeka: Valentina Biševac, mag.oec. valentina.bisevac@medjimurska-zupanija.hr 040 374 064 […]
Pročitaj više 

FAX brojevi

1. listopada 2014.
UO ZA POSLOVE ŽUPANA 040 374-269   040 391-005  
Pročitaj više 

Služba za unutarnju reviziju

1. listopada 2014.
SLUŽBA ZA UNUTARNJU REVIZIJU Natalija Šoltić, dipl.iur, unutarnji revizor  natalija.soltic@medjimurska-zupanija.hr  040 374 253
Pročitaj više 

Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša

1. listopada 2014.
UPRAVNI ODJEL ZA PROSTORNO UREĐENJE, GRADNJU I ZAŠTITU OKOLIŠA Privremena pročelnica Dragica Vugrinec dragica.vugrinec@medjimurska-zupanija.hr 040 374 262 040 374 264 Snježana Mesarić, administrativna tajnica snjezana.mesaric@medjimurska-zupanija.hr 040 374 262 Branka Tomašek, viša referentica za uredsko poslovanje branka.sklepic@medjimurska-zupanija.hr 040 374 177 Branka Kolarić, stručna suradnica za procjenu vrijednosti nekretnina branka.kolaric@medjimurska-zupanija.hr 040 374 226 Pomoćnica pročelnika za prostorno […]
Pročitaj više 

Upravni odjel za obrazovanje i kulturu

1. listopada 2014.
UPRAVNI ODJEL ZA OBRAZOVANJE I KULTURU Privremena pročelnica Dr. sc. Blaženka Novak, prof. blazenka.novak@medjimurska-zupanija.hr 040 374-222 Pomoćnica pročelnika Nives Kolarić Strah, mag.iur. nives.kolaric@medjimurska-zupanija.hr 040 374 185, 098 47 32 34 Kristina Kovačević, administrativna tajnica kristina.kovacevic@medjimurska-zupanija.hr 040 374-222 Dijana Pahek, prof., savjetnica za školstvo dijana.pahek@medjimurska-zupanija.hr 040 374-221, 099 21 18 912 Morana Kiš, struč.spec.oec., viša stručna […]
Pročitaj više 

Upravni odjel za gospodarstvo, poljoprivredu i turizam

1. listopada 2014.
UPRAVNI ODJEL ZA GOSPODARSTVO, POLJOPRIVREDU I TURIZAM Privremeni pročelnik Darko Radanović, mag.inf. darko.radanovic@medjimurska-zupanija.hr 040 374 017 Jasminka Begić, administrativna tajnica jasminka.begic@medjimurska-zupanija.hr 040 374 033 Odsjek za obrt i poduzetništvo Voditelj odsjeka: Nenad Juzbašić, mag.pol. nenad.juzbasic@medjimurska-zupanija.hr  040 374 103 Tamara Obadić, mag.iur., samostalna upravna referentica za gospodarstvo tamara.obadic@medjimurska-zupanija.hr 040 374 224 Branka Colarić, stručna suradnica za […]
Pročitaj više 
Više sadržaja
To je to.
homecrossmenuchevron-downarrow-downarrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content