Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

POZIV za prethodnu provjeru znanja i sposobnosti kandidata za prijam u službu - viši stručni suradnik za prostorno uređenje

Datum objave: 21. studenoga 2023.

POVJERENSTVO ZA PROVOĐENJE JAVNOG NATJEČAJA
ZA PRIJAM U SLUŽBU NA NEODREĐENO VRIJEME
- VIŠI STRUČNI SURADNIK ZA PROSTORNO UREĐENJE

KLASA: 112-02/23-03/10
URBROJ: 2109-09-23-12
Čakovec, 21. studenog 2023.

P O Z I V
ZA PRETHODNU PROVJERU ZNANJA I SPOSOBNOSTI KANDIDATA ZA PRIJAM U SLUŽBU NA NEODREĐENO VRIJEME U UPRAVNI ODJEL ZA PROSTORNO UREĐENJE, GRADNJU I ZAŠTITU OKOLIŠA – VIŠI STRUČNI SURADNIK ZA PROSTORNO UREĐENJE

Povjerenstvo za provođenje javnog natječaja poziva na testiranje kandidate koji ispunjavaju  formalne uvjete iz javnog natječaja za radno mjesto VIŠI STRUČNI SURADNIK ZA PROSTORNO UREĐENJE, a koji je bio objavljen u Narodnim novinama broj 134 od 8. studenog 2023. godine te na web stranicama Međimurske županije i oglasnoj ploči Upravnog odjela za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša.

Testiranje za radno mjesto višeg stručnog suradnika za prostorno uređenje održat će se 4. prosinca 2023. godine (ponedjeljak), u sobi broj 74, II kat Međimurske županije, Čakovec, Ruđera Boškovića 2, s početkom u 9,00 sati.

Intervju s kandidatima koji ostvare najmanje 50% bodova iz pisanog dijela testiranja, obavit će se isti dan.

Prethodna provjera znanja i sposobnosti provodi se s kandidatima koji ispunjavaju formalne uvjete iz javnog natječaja. Zbog zaštite osobnih podataka, kandidati će osobno biti obaviještene putem e-pošte koju su naznačili u svojim prijavama na natječaj.

POVJERENSTVO ZA PROVOĐENJE JAVNOG NATJEČAJA

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content