Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Poziv za prethodnu provjeru znanja i sposobnosti kandidata prijavljenih na javni natječaj

Datum objave: 30. kolovoza 2023.

KLASA: 112-02/23-02/2
URBROJ: 2109-01-23-08
Čakovec, 30. kolovoza 2023.

P O Z I V
za prethodnu provjeru znanja i sposobnosti kandidata prijavljenih na javni natječaj za imenovanje pročelnika upravnih tijela međimurske županije

Povjerenstvo za provođenje javnog natječaja za imenovanje pročelnika upravnih tijela Međimurske županije poziva na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti kandidate koji ispunjavaju formalne uvjete iz javnog natječaja, objavljenog u „Narodnim novinama“ broj 95/23 te na web stranicama Međimurske županije.

Prethodna provjera znanja i sposobnosti obavlja se putem pisanog testiranja i intervjua.

Pisano testiranje kandidata održat će se prema sljedećem rasporedu:

I. dana 4. rujna 2023. godine (ponedjeljak), u zgradi Međimurske županije, Čakovec, Ruđera Boškovića 2, u sobi broj 74, II. kat, s početkom u 8,00 sati, za radno mjesto pročelnika Upravnog odjela za gospodarstvo, poljoprivredu i turizam

II. dana 4. rujna 2023. godine (ponedjeljak), u zgradi Međimurske županije, Čakovec, Ruđera Boškovića 2, u sobi broj 74, II. kat, s početkom u 9,30 sati, za radno mjesto pročelnika Upravnog odjela za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša.

Intervju s kandidatima koji ostvare najmanje 50% bodova iz pisanog testiranja, obavit će se isti dan.

Prethodna provjera znanja i sposobnosti provodi se s kandidatima koji ispunjavaju formalne uvjete iz javnog natječaja. Zbog zaštite osobnih podataka, kandidati će osobno biti obaviješteni putem e-pošte koju su naznačili u svojim prijavama na natječaj.

POVJERENSTVO ZA PROVOĐENJE JAVNOG NATJEČAJA
ZA IMENOVANJE PROČELNIKA UPRAVNIH TIJELA
MEĐIMURSKE ŽUPANIJE

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content