Poziv za prethodnu provjeru znanja i sposobnosti kandidata za prijam u službu u Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša

Datum objave: 24. svibnja 2023.

POVJERENSTVO ZA PROVOĐENJE NATJEČAJA
ZA PRIJAM U SLUŽBU U UPRAVNI ODJEL ZA PROSTORNO
UREĐENJE, GRADNJU I ZAŠTITU OKOLIŠA

KLASA: 112-02/23-03/5
URBROJ: 2109-09-23-07
Čakovec, 24. svibnja 2023.

POZIV
uređenje, gradnju i zaštitu okoliša

Povjerenstvo za provođenje javnog natječaja poziva na testiranje kandidate koji ispunjavaju  formalne uvjete iz javnog natječaja za radna mjesta:

• viši stručni suradnik za prostorno uređenje
  • stručni suradnik za gradnju i
  • vježbenik za radno mjesto višeg stručnog suradnika za gradnju,

a koji je bio objavljen u Narodnim novinama broj 46 od 28. travnja 2023. godine te na web stranicama Međimurske županije i oglasnoj ploči Upravnog odjela.

Testiranje za predmetna radna mjesta održat će se 5. lipnja 2023. godine (ponedjeljak), u Velikoj vijećnici Međimurske županije, Čakovec, Ruđera Boškovića 2, s početkom u 9,00 sati.

Intervju s kandidatima koji ostvare najmanje 50% bodova iz pisanog dijela testiranja, obavit će se isti dan.

Prethodna provjera znanja i sposobnosti provodi se s kandidatima koji ispunjavaju formalne uvjete iz javnog natječaja. Zbog zaštite osobnih podataka, kandidati će osobno biti obaviješteni putem e-pošte koju su naznačili u svojim prijavama na natječaj.

POVJERENSTVO ZA PROVOĐENJE JAVNOG NATJEČAJA