Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Produljenje roka za podnošenje prijava na Javni poziv za predlaganje kandidata za imenovanje predsjednika i članova Vijeća časti Skupštine Međimurske županije

Datum objave: 6. travnja 2023.

Sukladno Zaključku Odbora za izbor i imenovanja Skupštine Međimurske županije (KLASA: 024-03/22-03/3, URBROJ: 2109-02-23-18 od 6. travnja 2023. godine)  rok za podnošenje prijava na Javni poziv za predlaganje kandidata za imenovanje predsjednika i članova Vijeća časti Skupštine Međimurske županije, produljuje se do  5. svibnja 2023. godine.

ZAKLJUČAK ODBORA PDF

Javni poziv za predlaganje kandidata za imenovanje predsjednika i članova Vijeća časti Skupštine Međimurske županije dostupan je na: https://medjimurska-zupanija.hr/2022/11/16/javni-poziv-za-predlaganje-kandidata-za-imenovanje-predsjednika-i-clanova-vijeca-casti-skupstine-medimurske-zupanije-4/

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content