Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Zahvala Međimurske zaklade solidarnosti "Katruža"

Datum objave: 30. prosinca 2022.

Na kraju 2022. godine Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ zahvaljuje svim dragim ljudima koji su na bilo koji način pomogli njezinom radu. Rad Zaklade pomaže veliki broj institucija, tvrtki, udruga, škola, građana i teško je nabrojiti sve one koji svojom donacijom podržavaju humanu priču Međimurja.

U ovoj godini prikupljeno je više od 300.000,00 kuna i cjelokupni prikupljeni iznos dodijeljen je bolesnim građanima s područja Međimurske županije. Pomogli smo velikom broju djece za razne rehabilitacijsko – edukacijske programe i nadamo se da smo na taj način učinili njihov te život njihovih roditelja barem malo sretnijim i lakšim.

Samo zahvaljujući humanosti i plemenitosti Zaklada će i dalje moći pružati pomoć.
Međimurkama i Međimurcima i svima koji pomažu naš rad želimo uspješnu, sretnu i zdravu 2023. godinu. Podržite nas i sljedeće godine , pratite naše aktivnosti i pomažite.

Jer „najsretniji je onaj čovjek koji je učinio sretnima najviše drugih ljudi“.

MEĐIMURSKA ZAKLADA SOLIDARNOSTI „KATRUŽA“

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content