Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Produljenje roka - Javni poziv za predlaganje kandidata za imenovanje predsjednika i članova Vijeća časti Skupštine Međimurske županije

Datum objave: 12. prosinca 2022.

Produljenje roka za podnošenje prijava na Javni poziv za predlaganje kandidata za imenovanje predsjednika i članova Vijeća časti Skupštine Međimurske županije

Sukladno Zaključku Odbora za izbor i imenovanja Skupštine Međimurske županije (KLASA: 024-03/22-03/3, URBROJ: 2109-02-22-12 od 8. prosinca 2022. godine)  rok za podnošenje prijava na Javni poziv za predlaganje kandidata za imenovanje predsjednika i članova Vijeća časti Skupštine Međimurske županije, produljuje se do  31. siječnja 2023. godine.

ZAKLJUČAK ODBORA (pdf)

Javni poziv za predlaganje kandidata za imenovanje predsjednika i članova Vijeća časti Skupštine Međimurske županije dostupan je na: https://medjimurska-zupanija.hr/2022/11/16/javni-poziv-za-predlaganje-kandidata-za-imenovanje-predsjednika-i-clanova-vijeca-casti-skupstine-medimurske-zupanije-4/

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content