Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

JAVNI POZIV za predlaganje programa javnih potreba u kulturi Međimurske županije za 2023. godinu

Datum objave: 30. rujna 2022.

U svrhu dodjele financijskih sredstava osiguranih u Proračunu Međimurske županije za 2023. godinu i u skladu s zakonskim odredbama Zakona o kulturnim vijećima i financiranju javnih potreba u kulturi "Narodne novine", broj 83/22, kao i planskim, programskim i financijskim planovima udruga, objavljuje se Javni poziv za predlaganje programa javnih potreba u kulturi Međimurske županije za 2023. godinu.

Cilj Javnog poziva je podržati programe i projekte u djelatnosti kulture koje doprinose razvoju i unapređenju kulture na području Međimurske županije. Pri ocjenjivanju prijavljenih programa osobita pažnja će se usmjeriti na kvalitetu predložene aktivnosti, značaj za stvarnu potrebu zajednice i opći interes za njen razvitak.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content