Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Radio gorice za Katružu – u subotu se priključite humanitarnoj akciji po goricama

Datum objave: 22. rujna 2022.

U subotu, 24. rujna 2022. godine s početkom u 8:00 sati, u sklopu svojih aktivnost Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ održat će tradicionalnu akciju "Radio gorice za Katružu". Start vesele povorke je ispred Gradskih bazena „Marija Ružić“ Čakovec, odakle se kreće prema Stanetincu i prema  goricama Svetog Urbana i gornjeg Međimurja.

U akciji, koju tradicionalno organiziraju RADIO 1 i Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“, i ove će godine sudjelovati brojni prijatelji „Katruže“, a karavana će se međimurskim goricama kretati uz glazbenu pratnju Cik Cak benda i Josipa Sanjkovića Mitrice.

Svi građani u akciju se mogu uključiti donacijom u grožđu, moštu ili na neki drugi način na dan akcije. Cjelokupni prihod iskoristit će se za  pomoć onima kojima je to najpotrebnije – bolesnima s područja Međimurske.

Pozivamo sve dobre ljude da budu sudionici ove tradicionalne akcije.

                                                                              Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content