Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

U srijedu u Svetoj Mariji počinje akcija „Katruže za Katružu“

Datum objave: 16. svibnja 2022.

Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ u sklopu svojih aktivnosti i ove godine tradicionalno organizira akciju „Katruže za Katružu“. Akcija će započeli u Svetoj Mariji gdje će aktivistice Katruže prodavati katruže i suvenire na tržnici u srijedu, 18. svibnja 2022. godine od 7:30 do 10:00 sati.

O drugim mjestima i terminima akcije obavijest će biti poslana naknadno. Donacijom ili kupnjom katruža pomaže se rad Zaklade, a zahvaljujući podršci i plemenitosti naših građana Katruža će i dalje moći pomagati onima kojima je to najpotrebnije, bolesnima s područja Međimurske županije.

„Jer čovjek je najviše čovjek kad pomaže i usrećuje druge“.

MEĐIMURSKA ZAKLADA SOLIDARNOSTI „KATRUŽA

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content