Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša daje INFORMACIJU Ministarstva gospodarstva i održivog razvoja

Datum objave: 22. ožujka 2022.

Međimurska županija, Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša objavljuje INFORMACIJU Ministarstva gospodarstva i održivog razvoja o započinjanju postupka razmatranja usklađenosti uvjeta okolišne dozvole iz rješenja o objedinjenim uvjetima zaštite okoliša sa Zaključcima o NRT –ima za intenzivan uzgoj peradi ili svinja za postojeće postrojenje za intenzivan uzgoj peradi Farma 18, s objavom sadržaja razmatranja

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content