Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dado i Nada Ignac iz Trnovca ponos su Hrvatske

Datum objave: 3. ožujka 2022.

Sedamnaestu godinu za redom dnevni list 24 sata i Hrvatska radiotelevizija dodjeljuju nagradu Ponos Hrvatske, a jedna od njih i ove godine dolazi u Međimurje – Dado i Nada Ignac iz Trnovca svoj su cijeli život podredili pomaganju djeci. Prije 15 godina odlučili su se posvetiti udomljavanju, odgoju i pružanju ljubavi djeci koja su ostala bez skrbi. Više ni ne broje koliko puta su ih zvali iz Centra za socijalnu skrb usred noći da im dovedu dijete kojemu je hitno potreban dom. S većinom djece koju su udomili se i dalje čuju, a djeca ih rado dođu i posjetiti. Udomili su i zavoljeli više od 80 djece, a za njihovu požrtvovnost i nesebičnost dodijeljena im je nagrada Ponos Hrvatske. U ime Međimurske županije nagradu Ponos Hrvatske uručila im je gradonačelnica Grada Čakovca Ljerka Cividini.

Autori fotografija: Davor Puklavec/Pixsell, Marko Prpić/Pixsell, Sanjin Strukić/Pixsell

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content