Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Europe DIRECT Čakovec okupio srednjoškolce na konferenciji mladih o sigurnosti rada na Internetu i online nastavi

Datum objave: 22. veljače 2022.

Kako bi educirali mlade o važnosti prevencije elektroničkog nasilja, stvaranja sigurnog virtualnog okružja te dostupnosti kvalitetnih internetskih sadržaja, Europe Direct Čakovec organizirao je konferenciju "Digitalna Europa - sigurnost rada na Internetu i online nastavi" u multimedijalnoj dvorani Tehnološko-inovacijskog centra Međimurje.

Prezentaciju o Sigurnosti rada na Internetu, njegovim prednostima, nedostacima i potencijalima održala je Gordana Lohajner iz Udruge Suradnici u učenju, a konferenciji su nazočili učenici Gimnazije Josipa Slavenskog Čakovec, Srednje škole Čakovec i Gimnazije Fran Galović Koprivnica koji su prezentirali svoja iskustva rada u online nastavi i sudjelovali u debati o spomenutim temama. Sudionike konferencije pozdravio je pročelnik Upravnog odjela za gospodarstvo, poljoprivredu i turizam Međimurske županije, ujedno i voditelj Europe Direct informacijskog centra Čakovec Darko Radanović, a nakon konferencije sudionici su imali priliku razgledati Ekomuzej Međimurje malo smješten u Međimurskoj palači turizma i Metalsku jezgru, prvu znanstveno-istraživačku ustanovu u Međimurskoj županiji.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content