Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za ponedjeljak, 9. kolovoza 2021. - Tijekom nedjelje u Međimurju testirano 330 osoba od čega je pozitivna jedna osoba

Datum objave: 9. kolovoza 2021.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata nije bilo testiranja PCR metodom. Brzim Ag testovima testirano je 330 osoba, od čega je evidentiran 1 pozitivan nalaz na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji.
U protekla 24 sata oporavile su se 2 osobe. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 9. Do danas je u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda za javno zdravstvo uzeto 64 506 uzoraka, ne računajući testiranja naših građana u drugim ustanovama unutar i izvan Međimurske županije.
U Županijskoj bolnici Čakovec nema hospitaliziranih pacijenata na SARS-CoV-2 virus, u protekla 24 sata nema preminulih osoba.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content