Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za ponedjeljak, 28. lipnja - U Međimurju nema pozitivnih slučajeva, svih 238 nalaza negativno

Datum objave: 28. lipnja 2021.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata nema pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji. PCR metodom testirano je 6 osoba, a brzim antigenskim testovima testirane su 232 osobe, svi nalazi su negativni.
U protekla 24 sata oporavilo se 10 osoba te je ukupan broj pozitivnih osoba na današnji dan 28.
U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirano je 16 pacijenata pozitivnih na SARS-CoV-2 virus. U protekla 24 sata nije bilo hospitaliziranih ni otpuštenih pacijenata, nema ni preminulih osoba.
Tijekom nedjelje u Međimurju je cijepljeno još 537 osoba od čega 58 osoba prvom dozom i 479 osoba drugom dozom. Tijekom proteklog tjedna ukupno je cijepljeno 4 399 osoba, od kojih 616 prvom dozom i 3 783 osobe drugom dozom. S današnjim danom, s barem jednom dozom je cijepljeno 42 231 osoba što iznosi 48,09% stanovništva starijeg od 18 godina.
Svi oni koji se žele cijepiti mogu to učiniti bez prethodne najave svaki radni dan od 9 do 13 sati u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije i od 13 do 18 sati u trijažnoj garaži Županijske bolnice Čakovec.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content