Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 20. lipnja 2021.

Datum objave: 20. lipnja 2021.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata obrađeno je 95 uzoraka, od čega je evidentirano 6 pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji, što je 6,31% pozitivnih od broja testiranih. U protekla 24 sata oporavilo se 5 osoba, pa je broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan 57.
Do danas je u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda za javno zdravstvo uzeto 61 442 uzoraka.
U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirano je 14 pacijenata pozitivnih na SARS-CoV-2 virus. U posljednja 24 sata nema hospitaliziranih ni otpuštenih pacijenata, 2 pacijenta su na invazivnoj respiraciji. U protekla 24 sata nema preminulih osoba.
Danas se nastavlja akcija masovnog cijepljenja u Međimurju te je na raspolaganju 2438 doza cjepiva.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content