Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Zaklada "Katruža" održala dvije sjednice, dodijeljeno 16 pomoći

Datum objave: 17. veljače 2021.

Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ održala  je  u 2021. godini  dvije sjednice. Na telefonskoj sjednici održanoj  7. siječnja 2021. godine dodijeljena je jedna pomoć podnositeljici zahtjeva  iz  Cirkovljana u iznosu od 15.000,00 kuna.
Na  196. sjednici  održanoj 3.veljače 2021. godine dodijeljeno  je 15 pomoći  u ukupnom iznosu od 48.199,00 kuna.  Podnositelju zahtjeva iz Čakovca dodijeljena je pomoć za kupnju lijekova u iznosu od 2.300,00 kuna, a podnositeljici zahtjeva iz Čakovca za doplatu pomagala u iznosu od  3.659,00 kuna.  Ostale pomoći dodijeljene su  podnositeljima zahtjeva , najviše djeci, za razne rehabilitacijsko- defektološke tretmane. Pomoći su dodijeljene podnositeljima zahtjeva: iz Čakovca, Novog Sela na Dravi , Čakovca i Čakovca svakome po 3.330,00 kuna; iz Goričana, Male Subotice, Goričana, Pribislavca i Okruglog Vrha svakome po 3.240,00 kuna;   iz Nedelišća, Svetog Martina na Muri i  Nedelišća  svakome po 3.200,00 kuna i  iz  Hemuševca 3.120,00 kuna.  
Članovi Upravnog odbora za  predsjednicu su izabrali  Andreju Knežević, mag.pharm, ravnateljicu Ljekarne Čakovec. Dosadašnji predsjednik Miroslav Horvat,dr.med ostaje član Upravnog odbora, a mandat je  potvrđen i ostalim članovima: Danici Pongrac-Krhač, Emilu Viboviću , Mislavu Čonkašu, Boženi Malekoci Oletić  i Štefici Martinez. Upravitelj Zaklade i dalje je  Matija Posavec.
Zahvaljujemo svim dobrim ljudima  koji na bilo koji način pomažu rad Zaklade.  Samo zahvaljujući njima Zaklada može pomagati onima koji je to najpotrebnije, našim bolesnim sugrađanima.

                                                                                                                                   UPRAVNI ODBOR

                        MEĐIMURSKE ZAKLADE SOLIDARNOSTI „KATRUŽA“

 

           
           

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content