Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Održana 187. sjednica Međimurske zaklade solidarnosti "Katruža"

Datum objave: 28. veljače 2020.

Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ održala  je  12. veljače 2020. godine svoju  187. sjednicu, prvu u 2020. godini, a na kojoj je  dodijeljeno 23 pomoći  u ukupnom iznosu od 77.657,00 kuna.  Pomoći su dodijeljene: podnositelju zahtjeva iz Novog Sela Rok 10.000,00 kuna  za pomagalo, podnositeljici zahtjeva iz Pribislavca 22.757,00 kuna za kupnju pomagala, podnositeljima zahtjeva iz  Draškovca, Svetog Martina na Muri, Nedelišća, Hemuševca, Kotoribe i Zasadbrega i  podnositeljici zahtjeva iz Selnice, svakome po 2.080,00 kuna za razne  edukacijsko-rehabilitacijske postupke Podnositeljicama zahtjeva iz Pribislavca, Okruglog Vrha, Male Subotice, Čakovca, Lopatinca i Donjeg Vidovca te podnositeljima zahtjeva iz  Svete Marije,  Čakovca,   Donje Dubrave  i Svete Marije po 2.160,00 kuna za terapijsko jahanje. Podnositeljima zahtjeva iz Goričana, Orehovice i Goričana odobreno je  po 2.220,00 kuna za edukacijsko-rehabilitacijske usluge.  Od 23 pomoći 19 ih je dodijeljeno djeci.
U 2019. godini održano je 9 sjednica na kojima je dodijeljeno 207.600,00 kuna pomoći.  Dodijeljeno je  89 pomoći za 82 podnositelja, od toga je bilo 60 djece.
Zahvaljujemo svim dobrim ljudima  koji na bilo koji način pomažu rad Zaklade.   Samo zahvaljujući njima Zaklada može pomagati onima koji je to najpotrebnije, našim  bolesnim sugrađanima.
Pozivamo  Vas da nam se u našim akcijama i aktivnostima  pridružite i u ove godine  kada  obilježavamo dvadeset godina rada.  Prvo događanje koje ćemo organizirati je koncert „Proljeće za Katružu“ 24.  ožujka 2020.
 

                                         UPRAVNI ODBOR

             MEĐIMURSKE ZAKLADE SOLIDARNOSTI „KATRUŽA“

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content