Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-1.1 °C
1032.0 hPa
61 %

Završeno svjetsko ribolovno prvenstvo za klubove u Prelogu – SRD „Klen“ Sveta Marija zauzeo 15. mjesto

Datum objave: 22. srpnja 2019.

Svjetsko prvenstvo u sportskom ribolovu za klubove, koje se od 15. do 21. srpnja održavalo u Prelogu, privedeno je kraju završnom svečanošću na kojoj su dodijeljene medalje najuspješnijima. Među najboljim klubovima iz 30 zemalja svijeta koje su sudjelovale na prvenstvu, prvo mjesto osvojili su predstavnici Bosne i Hercegovine, srebro je pripalo Engleskoj, a treće mjesto Bugarskoj ekipi.
Natjecanje se održalo na kanalu HE Čakovec-Orehovica u organizaciji Saveza sportskih ribolovnih društava Međimurske županije te Hrvatskog športsko ribolovnog saveza, uz veliku pomoć Grada Preloga i Međimurske županije. Hrvatsku su na ovom velikom natjecanju predstavljali članovi SRK „Klen“ iz Svete Marije (Dragutin Peter, Dominik Peter, Igor Mihalac, Darko Kolarić, Tomislav Klarić i Mihael Pongrac pod vodstvom trenera Stjepana Pongraca) koji su zauzeli 15. mjesto i smjestili Međimurje u sam vrh sportskog ribolova. Činjenicu da je naša županija i Savez sportskih ribolovnih društava Međimurske županije među najkvalitetnijima i najbolje organiziranim destinacijama sportskom ribolova, istaknuli su zamjenik župana Međimurske županije Josip Grivec, gradonačelnik Grada Preloga Ljubomir Kolarek, predsjednik Međunarodne federacije sportskog ribolova na slatkim vodama Claudio Mateolli, predsjednik HSRS-a Vladimir Sever i predsjednik SSRD-a Međimurske županije Zoran Pfeifer koji su nazočili svečanosti zatvaranja prvenstva.
Video sa 39. svjetskog ribolovnog prvenstva za klubove: https://www.youtube.com/watch?v=qpydGrHLCWE


 

POZIV na uvid ELABORAT GOSPODARENJA OTPADOM - AB METAL PROMET d.o.o. Belica
Međimurski vrtićanci i školarci imat će priliku od najranije dobi istraživati i promišljati o STEM-u kroz europski projekt vrijedan 3 milijuna kuna
PLAN UPISA u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2022./2023.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za ponedjeljak, 17. siječnja 2022.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content