4.3 °C
1023.0 hPa
56 %

Četvrti dan obilježavanja Dana Međimurske županije uz večer poezije

Datum objave: 24. travnja 2019.

Večer uz poeziju sa Stridonnama i Zborom umirovljenika Nedelišće obilježit će četvrti dan obilježavanja Dana Međimurske županije. Program u organizaciji Matice umirovljenika Čakovec započinje u zgradi Scheier u 19:00 sati. Umirovljenici će čitati vlastite pjesme, ali i pjesme priznatih autora, dok će u glazbenom programu sudjelovati Zbor umirovljenika Nedelišće te Ženska vokalna skupina Stridonne, koja osim tradicionalnih pjesama i klasičnih djela, izvodi i moderne šansone i religioznu glazbu. Uvertiru u svoj koncert “Pjesmom kroz život“ koji će se održati dan nakon, u petak, 26. travnja, imat će Andrea i Goran Šafarić.
Cjelokupan program Dana Međimurske županije možete pogledati u galeriji.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za ponedjeljak, 17. siječnja 2022.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
5. sjednica Odbora za izbor i imenovanja
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 13. siječnja 2022.
Obavijest o ispravku dijela Javnog natječaja za prodaju zemljišta na području poduzetničke zone „POSLOVNI PARK MEĐIMURJE“
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content