Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Četvrti dan obilježavanja Dana Međimurske županije uz večer poezije

Datum objave: 24. travnja 2019.

Večer uz poeziju sa Stridonnama i Zborom umirovljenika Nedelišće obilježit će četvrti dan obilježavanja Dana Međimurske županije. Program u organizaciji Matice umirovljenika Čakovec započinje u zgradi Scheier u 19:00 sati. Umirovljenici će čitati vlastite pjesme, ali i pjesme priznatih autora, dok će u glazbenom programu sudjelovati Zbor umirovljenika Nedelišće te Ženska vokalna skupina Stridonne, koja osim tradicionalnih pjesama i klasičnih djela, izvodi i moderne šansone i religioznu glazbu. Uvertiru u svoj koncert “Pjesmom kroz život“ koji će se održati dan nakon, u petak, 26. travnja, imat će Andrea i Goran Šafarić.
Cjelokupan program Dana Međimurske županije možete pogledati u galeriji.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content