Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Kreće posljednji krug DIGITRANS radionica

Datum objave: 25. ožujka 2019.

Nećemo puno govoriti o digitalnoj transformaciji. O toj se temi već neko vrijeme puno govori i napisana je hrpa članaka. Sve više poduzetnika prepoznaje koliko je ova tema važna i za njihovo poslovanje, ali ne znaju otkud početi. Potražnja za stručnjacima za digitalnu transformaciju sve je veća, a oni svoje usluge naplaćuju kao suho zlato. Upravo zato, kroz DIGITRANS radionice pokušavamo poduzetnicima približiti digitalnu transformaciju i s njima konkretno raditi na analizi postojećeg i razvoju novog poslovnog modela. U planu su samo još dvije radionice, ako ste zainteresirani, sad je vrijeme da se  prijavite na

DIGITRANS radionicu
Razvoj digitalnog poslovnog modela pomoću DIGITRANS  metodologije

koja će se održati u informatičkoj učionici TICM-a
na adresi Bana Josipa Jelačića 22b,
5. travnja 2019. s početkom u 9 sati.


Radionicu će moderirati Goran Levačić, marketing dizajner u poduzeću Teltech Systems, koji je sudjelovao u kreiranju DIGITRANS metodologije i alata te ima bogato iskustvo u razvoju digitalnog poslovnog modela pomoću DIGITRANS metodologije.
Program radionice:

09:00 – 09:30 Predstavljanje DIGITRANS metode i alata za razvoj digitalnog modela
09:30 – 10:30 Analiza postojećeg poslovnog modela poduzeća
10:30 – 10:45 Pauza za kavu
10:45 – 11:45  Istraživanje korisničkih potreba
11:45 – 12:15 Pauza za ručak
12:15 – 12:30  Kreiranje ideja
12:30 – 13:15 Odabir potencijalnog rješenja
13:15 -14:00 Pauza za kavu
14:00 – 14:30  Prototipiranje
14:30 – 15:00  Izrada novog poslovnog modela

 
Sudionici će, uz pomoć materijala i alata DIGITRANS metode, razvijati novi poslovni model. Cilj je radionice da svi sudionici usvoje metodu razvijenu u okviru DIGITRANS projekta tako da je mogu primjeniti i na svoje poslovanje.
Poželjno je da se svi sudionici radionice upoznaju s DIGITRANS metodologijom razvoja digitalnog poslovnog modela te materijalima i alatima dostupnima na DIGITRANS.me platformi, platforma je dostupna na hrvatskom jeziku što će korisnicima još više olakšati njeno korištenje.
Sudjelovanje na radionici je besplatno, a broj sudionika je ograničen na 15.
PRIJAVA
 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content