Čestitka župana Međimurske županije Matije Posavca povodom Međunarodnog Dana žena

Datum objave: 8. ožujka 2019.

Povodom 8. ožujka, Međunarodnog Dana žena, župan Međimurske županije Matija Posavec uputio je prigodnu čestitku u kojoj stoji:
Drage žene, drage Međimurke,
od srca Vam čestitam Međunarodni dan žena!
Obilježavajući ga, prisjećamo se teškog i trnovitog puta koji su žene prošle kroz povijest, no danas, kada smo više nego ikada svjesni važnosti uloge žena u društvu, izražavamo im zahvalnost i veliko poštovanje. Bez vaših vrijednosti i snage, koje unosite u svaki segment naših života, svijet bi bio siromašnije mjesto.
Itekako sam svjestan da je današnjicu teško zamisliti bez postignuća kojeg su kreirale upravo žene te se i kroz svoj rad, svojim ponašanjem i odlukama, zalažem za poštivanje prava i istinsku ravnopravnost žena.
Zato svim ženama, a osobito sugrađankama Međimurske županije upućujem najiskrenije čestitke u ime svih mojih suradnika, kao i u svoje osobno ime.

ŽUPAN
                                                                                                                                        Matija Posavec,  mag. ing.