POZIV na prethodnu provjeru znanja i sposobnost kandidata za radna mjesta višeg stručnog suradnika za prostorno uređenje i stručnog suradnika za prostorno uređenje

Datum objave: 10. siječnja 2019.

KLASA: 112-02/18-03/9
URBROJ:2109/1-09-19-07
Čakovec, 10. siječnja 2019.

P O Z I V
ZA PRETHODNU PROVJERU ZNANJA I SPOSOBNOSTI KANDIDATA ZA RADNA MJESTA VIŠEG STRUČNOG SURADNIKA ZA PROSTORNO UREĐENJE I STRUČNOG SURADNIKA ZA PROSTORNO UREĐENJE

Povjerenstvo za provođenje javnog natječaja poziva na testiranje kandidatkinje koje ispunjavaju formalne uvjete iz javnog natječaja, za radna mjesta višeg stručnog suradnika za prostorno uređenje i stručnog suradnika za prostorno uređenje, a koji je bio objavljen u Narodnim novinama, broj 109 od 5. prosinca 2018. godine te na web stranicama Međimurske županije.
Testiranje za predmetna radna mjesta održat će se 22. siječnja 2019. godine, u Maloj vijećnici Međimurske županije, Čakovec, Ruđera Boškovića 2, s početkom u 9,00 sati.
Intervju s kandidatkinjama, ukoliko ostvare najmanje 50% bodova iz pisanog dijela testiranja, obavit će se isti dan.
Zbog zaštite osobnih podataka, kandidatkinje koje su ispunile formalne uvjete iz natječaja bit će osobno obaviještene putem kontakt podataka (email adresa, broj telefona…) koje su naznačile u u svojim prijavama na javni natječaj.
POVJERENSTVO ZA PROVOĐENJE JAVNOG NATJEČAJA