Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Rješenje - Izgradnja rasvjete glavnog i pomoćnog nogometnog igrališta Sportski dom u Svetom Martinu na Muri

Datum objave: 23. svibnja 2018.

Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša Međimurske županije, Odsjek za zaštitu okoliša i prirode, temeljem članka 30. stavka 4. , vezano uz članak 29. stavak 2. Zakona o zaštiti prirode ("Narodne novine" , br. 80/13, 15/18), rješavajući po zahtjevu nositelja zahvata, Općina Sveti Martin na Muri, Trg Svetog Martina 7, Općina Sveti Martin na Muri za provedbu postupka Prethodne ocjene prihvatljivosti zahvata za ekološku mrežu za planirani zahtvat - Izgradnja rasvjete glavnog i pomoćnog nogometnog igrališta Sportski dom u Svetom Martinu na Muri, donosi  Rješenje_Izgradnja_rasvjete_glavnog_i_pomoćnog_nogometnog_igrališta_Sportski_dom    

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content