Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Objavljen je NATJEČAJ za restrukturiranje i konverziju vinograda

Datum objave: 21. svibnja 2018.

Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju u „Narodnim novinama“ broj 45/18. objavila je novi natječaj za mjeru Restrukturiranje i konverzija vinograda, iz Nacionalnog programa pomoći sektoru vina 2014. – 2018.
Na natječaj za mjeru Restrukturiranje mogu se prijaviti proizvođači (fizičke ili pravne osobe) koji su upisani u Vinogradarski registar. Kroz ovu mjeru vinogradari mogu zamjeniti sorte i premjestiti vinograde, poboljšati vinogradarske tehnike upravljanja vinogradom i sl.
Razina potpore iznosi do 75%  prihvatljivih troškova koji su dokumentirani računima ili drugim dokumentima jednake dokazne snage te do 50%  prihvatljivih troškova za doprinose u naravi.
Najviši iznos potpore po projektu iznosi 750.000 EUR.
Rok za podnošenje prijava je do 15. lipnja 2018., a natječaj i detaljne upute s popisom obrazaca dostupni su ovdje.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content