Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Poziv na uvid u elaborat gospodarenja otpadom - PAVLIC-ASFALT-BETON

Datum objave: 26. travnja 2018.

Međimurska županija, Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša, Odsjek za zaštitu okoliša i prirode, na temelju odredbe članka 92. stavka 2. Zakona o održivom gospodarenju otpadom ("Narodne novine" br. 94/13. i 73/17.), u postupku izdavanja dozvole za gospodarenje otpadom, povodom zahtjeva obrta PAVLIC-ASFALT-BETON iz Donjeg Kraljevca, Murska 48, poziva na uvid u Elaborat gospodarenja otpadom.
 
Poziv na uvid u Elaborat gospodarenja otpadom
EGO_PAVLIC_ASFALT_BETON_2018_04_11
OBRAZAC ZA PRIMJEDBE

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content