Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Rješenje - Održavanje šumske prometnice s elementima protupožarne prosjeke "Bedekovićeve grabe"

Datum objave: 12. veljače 2018.

Međimurska županija, Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša, Odsjek za zaštitu okoliša i prirode, na temelju članka 30. stavka 4. i 6. Zakona o zaštiti prirode ("Narodne novine" broj 80/13), povodom zahtjeva nositelja zahvata: Udruga šumoposjednika Međimurja Jegnjed, Zrinsko-frankopanska 9, Čakovec, u postupku ocjene prihvatljivosti za područje ekološke mreže za zahvat: Održavanje šumske prometnice s elementima protupožarne prosjeke "Bedekovićeve grabe" na k.č.br. 7653 k.o. Zasadbreg i k.č.br. 6202 k.o. Lopatinec u Međimurskoj županiji donosi Rješenje_Održavanje_šumske_prometnice_s_elementima_protupožarne_prosjeke_Bedekovićeve_grabe   

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content