Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Humanitarni koncert "Malenima za ljepše snove“

Datum objave: 19. travnja 2017.

Udruga "Prijatelji svetog Roka" poziva Vas na Humanitarni koncert pod nazivom "MALENIMA ZA LJEPŠE SNOVE" koji će se dana 26. travnja (srijeda) 2017. godine s početkom u 20:00 sati održati u dvorani Centra za kulturu Čakovec. Na koncertu će nastupiti polaznici Umjetničke škole "Miroslav Magdalenić" Čakovec, Dječji zbor Župe "Svete Jelene Križarice" Šenkovec, učenici Osnovne škole Draškovec, Plesna skupina "Atomi" Goričan, vokalna solistica Mirjana Hudin,  Ženska vokalna skupina "Stridonne" Štrigova, Klapa "Koprivnica" Koprivnica, grupa "Ogenj" Koprivnica  te domaćini, Mješoviti pjevački zbor Udruge "Prijatelji svetog Roka" Draškovec.
Uz brojne goste, ljude velikog srca, donatore, ovoj predivnoj humanitarnoj priči, svoj će obol i potporu dati i župan Međimurske županije Matija Posavec.
Suorganizator koncerta je Hrvatsko društvo skladatelja te stručna služba za Zaštitu autorskih muzičkih prava (HDS ZAMP) dok je medijski pokrovitelj RADIO 1.
Sva prikupljena novčana sredstva od prodaje ulaznica kod ovog Koncerta biti će namijenjena za nabavku dječjeg krevetića za potrebe Odjela pedijatrije Županijske bolnice Čakovec.
Ulaznice možete nabaviti na blagajni Centra za kulturu Čakovec.
Humanitarna akcija traje do 31. svibnja 2017. godine te se možete pridružiti svojim novčanim prilozima i donacijama uplatom na žiro račun Humanitarne akcije otvoren kod "PRIVREDNE BANKE ZAGREB" d.d. , IBAN broj HR32 2340 0091 5108 5516 3.
 
 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content