Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-1.1 °C
1033.0 hPa
63 %

Čarolija Adventa u atriju palače Zrinskih se nastavlja i ovaj četvrtak 

Datum objave: 14. prosinca 2016.

 
Muzej Međimurja Čakovec ove se godine uključio u adventsko slavlje, uz potporu Turističke zajednice Međimurske županije i Međimurske županije. Svaki vikend, od petka do nedjelje u atriju palače Zrinskih posjetitelji mogu uživati u raznim aktivnostima, manifestacijama i delicijama pripremljenima samo za njih, od žive glazbe, kreativnih radionica i prigodnih božićnih rukotvorina do ukusnog domaćeg kuhanog vina, međimurskih kolača, sireva, domaćih kobasica i drugih mesnih prerađevina, a degustirati se može i pravo međimursko kuhano pivo.
img_3579
I sve to uz vatru na otvorenom, u samom središtu tog čarobnog prostora kakav imaju tek rijetki gradovi u Hrvatskoj.
Ambijent atrija čakovečke palače Zrinskih pravo je otkriće za romantična adventska okupljanja prijatelja i obitelji.
img_3855
Petkom program počinje u 16:00 sati, subotom u 10:00 sati, a nedjeljom u 15:00 sati i traje sve do 21:00 sati. Zbog velikog interesa javnosti ovotjedna adventska druženja u Atriju započet će već u četvrtak 15. prosinca, a završiti u ponedjeljak 19. prosinca.
Svi ste dobrodošli!

 
 

POZIV na uvid ELABORAT GOSPODARENJA OTPADOM - AB METAL PROMET d.o.o. Belica
Međimurski vrtićanci i školarci imat će priliku od najranije dobi istraživati i promišljati o STEM-u kroz europski projekt vrijedan 3 milijuna kuna
PLAN UPISA u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2022./2023.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za ponedjeljak, 17. siječnja 2022.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content