Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Čarolija Adventa u atriju palače Zrinskih se nastavlja i ovaj četvrtak 

Datum objave: 14. prosinca 2016.

 
Muzej Međimurja Čakovec ove se godine uključio u adventsko slavlje, uz potporu Turističke zajednice Međimurske županije i Međimurske županije. Svaki vikend, od petka do nedjelje u atriju palače Zrinskih posjetitelji mogu uživati u raznim aktivnostima, manifestacijama i delicijama pripremljenima samo za njih, od žive glazbe, kreativnih radionica i prigodnih božićnih rukotvorina do ukusnog domaćeg kuhanog vina, međimurskih kolača, sireva, domaćih kobasica i drugih mesnih prerađevina, a degustirati se može i pravo međimursko kuhano pivo.
img_3579
I sve to uz vatru na otvorenom, u samom središtu tog čarobnog prostora kakav imaju tek rijetki gradovi u Hrvatskoj.
Ambijent atrija čakovečke palače Zrinskih pravo je otkriće za romantična adventska okupljanja prijatelja i obitelji.
img_3855
Petkom program počinje u 16:00 sati, subotom u 10:00 sati, a nedjeljom u 15:00 sati i traje sve do 21:00 sati. Zbog velikog interesa javnosti ovotjedna adventska druženja u Atriju započet će već u četvrtak 15. prosinca, a završiti u ponedjeljak 19. prosinca.
Svi ste dobrodošli!

 
 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content