Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

I ove godine izvrstan program i zabava na humanitarnoj reviji Županijske lige protiv raka Čakovec

Datum objave: 11. lipnja 2016.

Županijska liga protiv raka Čakovec pod pokroviteljstvom ZAMP-a, HDM-a, te u suradnji s brojnim sponzorima, pjevačima, plesnim skupinama i drugim umjetnicima i ove je godine organizirala modnu reviju te bogat zabavni program pod nazivom Zajedno protiv raka pjesmom, plesom i modnom revijom. Posljednjih nekoliko dana su se na raznim mjestima prodavale ulaznice za ovu humanitarnu reviju u iznosu od 30 kuna, a dupkom ispunjena dvorana Centra za kulturu je potvrdila potpuni uspjeh same akcije te pokazala koliko veliku podršku ima Županijska liga među svim Međimurkama i Međimurcima.
Preko 600 ljudi u dvorani Centra za kulturu uz mnogobrojne sponzore i donatore
Tako je preko 600 ljudi sinoć svjedočilo izvrsnom programu ispunjenom plesom, pjesmom, modom i što je najvažnije smijehom i odličnom zabavom. U ovoj humanitarnoj akciji su se između ostalih predstavile modne kolekcije tvrtki Srnec Style iz Čakovca dizajnerice Zdravke Ganzer te kupaći kostimi Stoma medicala. Same revije su nosile žene Županijskih liga protiv raka Čakovec, Varaždin, Dubrave Vrbovečke i Zagreba, ali i međimurske policajke predvođene načelnikom PU Međimurske Krunoslavom Gosarićem, te brojne uspješne žene naše županije.
Ali to je bio samo jedan dio programa jer je u onom zabavnom dijelu sudjelovao Klub laringektomiranih predvođeni voditeljicom Marijom Prekupec, dipl.med.sestra, a sve uz pratnju tamburaškog sastava KUD-a Belica pod vodstvom Josipa Kaučića. Tu su bili i pjevačka skupina Turen iz Podturna, plesno gimnastička skupina Flik iz Šenkovca, naša poznata plesna skupina LIVI, Škola zdravog života Pribislavec s voditeljicom Jasnom Rakić, Gordana Lach i Željko Grahovec, Plesni studio Korak s voditeljicom Virnom Hošnjak, ženska vokalna skupina Stridonne uz KUD Sv. Jeronima iz Štrigove, Nives Hažić uz pratnju prof. Damira Rodingera i za sam kraj Sinovi Međimurja koji su svojim završnim nastupom podigli cijelu dvoranu na noge. Za frizure su se pobrinuli frizerski saloni Tea, Višnja, Una, Marija, Trend, Albina, Backstage, Studio kose Boris i Artico d.o.o., a za šminku kozmetički saloni Beauty line, Arte Vita, Ana Ude, Alla Novak, Biocentar, Oriflame, Elite make up. Za dekoraciju pozornice zaslužna je Lidija Deban, dok su za fotografiju bili zaduženi Miroslava Novak, koja je već u mnogo slučajeva pokazala svoje dobro srce, te Kruno Tuksar. Za vođenje cjelokupnog programa bili su zaduženi Aleksandra Ličanin i Tomica Jakopec.
Akcija se nastavlja i nakon sinoćnjeg programa
Dio modne kolekcije koji predstavljen na humanitarnoj akciji mogli su se kupiti tijekom akcije ali će biti moguće i nakon nje. Financijska sredstva prikupljena ovom prodajom kao i od prodaje ulaznica namijenjena su za rehabilitaciju oboljelih od raka na gradskim bazenima Čakovec kao i u Crikvenici na Thalassotherapiji.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content