Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

146. sjednica međimurske zaklade "Katruža"

Datum objave: 28. srpnja 2015.

Međimurska zaklada solidarnostiu „Katruža“ održala  je 24. srpnja    2015. godine svoju 146. sjednicu.  Dodijeljeno je jedanaest   pomoći    u iznosu od  37.420,00 kuna.
Za kupnju lijekova pomoći su dodijeljene podnositeljici zahtjeva iz Kotoribe   u iznosu od  3.900,00 kuna i podnositeljici zahtjeva iz Pušćina u iznosu od 9.220,00 kuna. Dodijeljene su  tri   pomoći za terapijsko jahanje, djeci iz Čakovca, Nedelišća i Svete Marije, svakome po 2.700,00 kuna.  Djeci iz Čakovca,  Štefanca , Strahoninca,  Orehovice,  Nedelišća i Strahoninca  dodijeljene su pomoći za  defektološke  tretmane,   svakome po 2.700,00 kuna.
U ovoj godini ukupno je dodijeljeno 65 pomoći u  iznosu od 192.235,00 kuna.
Zahvaljujemo  svima koji uplatom  članarine  ili donacije pomažu rad Zaklade. Zahvaljujući  dobrim ljudima   Zaklada će i dalje pružati pomoć u liječenju onima  kojima je ta pomoć najpotrebnija, bolesnima s područja Međimurske županije.
 
Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content