Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

U nedjelju Uskršnja izložba žena Domašinca za zakladu Katruža

Datum objave: 26. ožujka 2015.

Udruga žena Općine Domašinec „Potočnica“  tradicionalno i ove godine organizira Uskršnju izložbu rukotvorina svojih članica.  Ovaj put  prihod od donacija za  radove Udruga žena „Potočnica“  donirati će Međimurskoj zakladi solidarnosti „ Katruža“  Izložba će se održati u  nedjelju  29. ožujka 2015. godine u maloj dvorani Društvenog doma u Domašincu  s početkom u 14,00 sati.
Pozivamo  sve ljude dobre volje da posjete izložbu i podrže rad Udruge „Potočnica“, a kupnjom rukotvorina pomognu   Međimurskoj zakladi solidarnosti „Katruža“ i bolesnima s područja Međimurske županije.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content