Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Trećaši OŠ Macinec u posjetu Međimurskoj županiji

Datum objave: 25. ožujka 2015.

Nakon što su Veliku vijećnicu sredinom ožujka popunili vijećnici Skupštine Međimurske županije, samo nekoliko dana kasnije, iste su stolice zagrijali i učenici iz Osnovne škole Macinec.
U sklopu predmeta prirode i društva, odlučili su upoznati Međimursku županiju kao instituciju te proći sve pojmove koje su naučili. 50-ak učenika 3.-ih razreda pokazalo je zavidno znanje, na koje su posebno ponosni njihov učitelj Branko Grabar te učiteljice Đušanka Keresteš, Bernarda Novak i Snježana Baksa.
Na tome im je čestitala voditeljica Odsjek za zdravstvo, socijalnu zaštitu i nacionalne manjine iz UO za obrazovanje, Sonja Tošić-Grlač te im dala nekoliko novih informacija o radu jedne jedinice lokalne samouprave koje će im dobro doći u satovima prirode i društva koji im slijede.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content