Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ na posljednjoj sjednici dodijelila devet pomoći

Datum objave: 18. ožujka 2015.

Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ na 142. sjednici održanoj 16. ožujka 2015. godine dodijelila je devet pomoći u ukupnom iznosu od 18.930,00 kuna. Podnositeljicama zahtjeva iz Okruglog Vrha i Donjeg Vidovca i djetetu iz Strahoninca dodijeljena je pomoć za terapijsko jahanje, svakom po 2.700,00 kuna, djeci iz Mačkovca, Pribislavca i Hemuševca svakome po 2.700,00 kuna za defektološki tretman, djetetu iz Murskog Središća 700,00 kuna za lijekove. Podnositelju zahtjeva iz Pušćina dodijeljeno je 900,00 kuna , a podnositeljici zahtjeva iz Šenkovca 1.130,00 kuna također za kupnju lijekova.
Ukupno je u ovoj godini dodijeljeno 26 pomoći u iznosu od 66.770,00 kuna.
Zahvaljujemo svim dobrim ljudima koji na bilo koji način pomažu rad Zaklade. Pozivamo Vas da i dalje uplatom donacija, ili članarina omogućujute da se pomaže onima kojima je to najpotrebnije, bolesnima s područja Međimurske županije.
S poštovanjem,
Predsjednik Upravnog odbora Zaklade
Miroslav Horvat,dr.med.
 
Upravitelj Zaklade
Matija Posavec, mag.ing.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content