Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Natječaj za vaš prvi EURES posao

Datum objave: 14. kolovoza 2014.

Postoji niz ciljanih shema poslovne mobilnosti kojima se poslodavcima pruža podrška u pronalasku zaposlenika u drugim europskim državama i tako se njihove tvrtke otvaraju radnoj snazi koju ne mogu pronaći na lokalnoj, nacionalnoj ili regionalnoj razini. Natječaj je otvoren s ciljem realizacije oko 1800 radnih odnosa ljudi u EU o obliku poslova ili stažiranja. Financirati će se projekti koji uključuju mlade u dobi od 18-35 godina, koji su državljani zemlje EU ili EFTA-e, koji žele naći posao ili obaviti stažiranje izvan zemlje prebivališta.

Rok prijave: 15.10.2014.

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content