Međimurje Europska regija sporta za 2022.
0.9 °C
1031.0 hPa
50 %

Natječaj za vaš prvi EURES posao

Datum objave: 14. kolovoza 2014.

Postoji niz ciljanih shema poslovne mobilnosti kojima se poslodavcima pruža podrška u pronalasku zaposlenika u drugim europskim državama i tako se njihove tvrtke otvaraju radnoj snazi koju ne mogu pronaći na lokalnoj, nacionalnoj ili regionalnoj razini. Natječaj je otvoren s ciljem realizacije oko 1800 radnih odnosa ljudi u EU o obliku poslova ili stažiranja. Financirati će se projekti koji uključuju mlade u dobi od 18-35 godina, koji su državljani zemlje EU ili EFTA-e, koji žele naći posao ili obaviti stažiranje izvan zemlje prebivališta.

Rok prijave: 15.10.2014.

Više informacija…

POZIV na uvid ELABORAT GOSPODARENJA OTPADOM - AB METAL PROMET d.o.o. Belica
Međimurski vrtićanci i školarci imat će priliku od najranije dobi istraživati i promišljati o STEM-u kroz europski projekt vrijedan 3 milijuna kuna
PLAN UPISA u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2022./2023.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za ponedjeljak, 17. siječnja 2022.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content