Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Istraživačke stipendije za profesionalni razvoj mladih istraživača i poslijedoktoranada

Datum objave: 12. kolovoza 2014.

Poziv na dostavu projektnih prijedloga u okviru natječaja je usmjeren prema povećanju broja istraživača kojima je pružena potpora u profesionalnom razvoju kako bi se osigurali preduvjeti za znanstvenu izvrsnost, međunarodnu vidljivost istraživanja te njihovu društvenu i gospodarsku relevantnost. Opći cilj ovog poziva na dostavu projektnih prijedloga je profesionalni razvoj mladih istraživača i poslijedoktoranada u kontekstu znanstvene izvrsnosti te jačanje njihovih kompetencija u području istraživanja i razvoja.

Rok prijave: 20.10.2014.

Više informacija…

 

 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content