Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Širenje mreže socijalnih usluga u zajednici – faza 3

Datum objave: 16. srpnja 2014.

Ministarstvo socijalne politike i mladih kao nadležno tijelo objavilo je otvoreni poziv za dostavu projektnih prijedloga „Širenje mreže socijalnih usluga u zajednici – faza 3“ koji se raspisuje u sklopu Operativnog programa Razvoj ljudskih potencijala 2007. – 2013. Opći cilj ovog poziva na dostavu projektnih prijedloga jest unaprijediti mogućnosti zapošljavanja pružajući podršku razvoju učinkovitih i uključivih socijalnih usluga. Specifični cilj ovog poziva na dostavu projektnih prijedloga je unaprijediti mogućnosti zapošljavanja i promicati pomirenje poslovnog i obiteljskog života razvojem novih i unaprjeđenjem kvalitete socijalnih usluga u zajednici.

Rok prijave: 05.09.2014.

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content