JAVNI POZIV za dodjelu bespovratnih potpora poduzetnicima po Programu potpora male vrijednosti za financijske potpore i instrumente

Datum objave: 15. veljače 2021.

OBJAVLJENE IZMJENE I DOPUNE
Župan Međimurske županije donio je i objavljuje Izmjene i dopune:
Dana 26. 2. 2021. godine na snagu su stupile Izmjene i dopune Programa potpora male vrijednosti za financijske potpore i instrumente u članku 1. točki 2.

Međimurska županija objavila je Javni poziv za dodjelu bespovratnih potpora po „Programu potpora male vrijednosti za financijske potpore i instrumente.“
Potpore male vrijednosti dodijelit će se za sufinanciranje troškova izrade prijavne dokumentacije projektnih prijedloga koji se kandidiraju za dodjelu bespovratnih sredstava, osim prijava za dodjelu bespovratnih potpora Međimurske županije, troškova izrade cjelovitih zahtjeva za HAMAG-BICRO zajmove, troškove izrade cjelovitih zahtjeva za HBOR kredite i troškova izrade cjelovite prijavne dokumentacije temeljem ZPU, sukladno pravilima pojedinih programa.
Potpore će se dodjeljivati subjektima malog i srednjeg gospodarstva u obliku bespovratnih, gotovinskih sredstava kao nadopuna privatnom financiranju.
Javni poziv biti će otvoren do utroška sredstava, a najkasnije do 31. prosinca 2021. godine.
Informacije vezane uz Javni poziv mogu se dobiti u Upravnom odjelu za gospodarstvo, poljoprivredu i turizam Međimurske županije, soba 63, R. Boškovića 2, Čakovec, na tel. 040/374-238 ili putem elektronske pošte: gospodarstvo@medjimurska-zupanija.hr
Prilozi:

1. Javni poziv za dodjelu bespovratnih potpora poduzetnicima-2021
  2. Program potpora male vrijednosti za financijske potpore i instrumente-2021
  3. Izmjene i dopune Programa potpora male vrijednosti za financijske potpore i instrumente - 2021
  4. Obrazac prijave-2021
  5. Izjava o korištenim potporama male vrijednosti-2021
  6. Izjava o usklađenosti s uvjetima javnog poziva-2021
  7. Skupna izjava-2021

Tablica korisnika potpore - 2021.