POZIV za prethodnu provjeru znanja i sposobnosti kandidata za prijam u službu na neodređeno vrijeme u Upravni odjel za zdravstvo i socijalnu skrb Međimurske županije - Administrativni tajnik

Datum objave: 31. prosinca 2018.

KLASA: 112-02/18-03/10
URBROJ:2109/1-12-18-9
Čakovec, 31. prosinca 2018.

P O Z I V
ZA PRETHODNU PROVJERU ZNANJA I SPOSOBNOSTI KANDIDATA ZA PRIJAM U SLUŽBU NA NEODREĐENO VRIJEME U UPRAVNI ODJEL ZA ZDRAVSTVO I SOCIJALNU SKRB MEĐIMURSKE ŽUPANIJE – ADMINISTRATIVNI TAJNIK

Povjerenstvo za provođenje javnog natječaja za prijam u službu administrativnog tajnika na nepuno radno vrijeme, poziva na testiranje kandidatkinje koje ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja za prijam u službu na neodređeno vrijeme u Upravni odjel za zdravstvo i socijalnu skrb, a koji je bio objavljen u „Narodnim novinama“ broj 114/18 od 19. prosinca 2018. godine i na web stranicama Međimurske županije.
Testiranje za predmetno radno mjesto održat će se 7. siječnja 2019. godine (ponedjeljak), s početkom u 9,00 sati u Velikoj vijećnici Međimurske županije, Čakovec, Ruđera Boškovića 2.
Intervju s kandidatkinjama, ukoliko ostvare najmanje 50% bodova iz pisanog dijela testiranja, obavit će se isti dan.
Zbog zaštite osobnih podataka, kandidatkinje će osobno biti obaviještene putem elektroničke pošte koju su naznačile u svojim prijavama na javni natječaj.

POVJERENSTVO ZA PROVOĐENJE NATJEČAJA