Javni poziv Međimurske županije za prijavu kandidata za dodjelu Županijske nagrade za volontiranje u 2015. godini

Datum objave: 11. studenoga 2015.

Pozivamo sve udruge, institucije, poduzeća, fizičke osobe koji se u svom radu susreću s osobama koji svojim volonterskim angažmanom nesebično doprinose boljitku korisnika volontiranja te ujedno i cjelokupne zajednice, da prijave volontere i/ili organizacije volontiranja za koje smatraju da su zaslužili primiti priznanje za svoj rad.
U 2015. godini nagrada će se dodijeliti jednom najvoloteru/najvolonterki i jednoj organizaciji volontiranja.
Prijave se moraju dostaviti najkasnije do 30. studenog 2015. godine.
Pravilnik te tekst Javnog poziva s prilozima (obrasci za prijavu i izjava kandidata o ne primanju naknade za volonterski rad) nalaze su u nastavku.

Pravilnik (PDF)
Javni poziv (PDF)
Obrazac za prijavu – najvolonter/najvolonetrka (DOC)
Obrazac za prijavu – organizacija volontiranja (DOC)