Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Javna nabava - postupci u tijeku

POSTUPCI u tijeku:Detaljnije informacije o svim javnim nadmetanjima Međimurske županije možete pretraživati na jedinstvenom portalu – Elektronički oglasnik javne nabave Republike Hrvatske 

Na Elektroničkom oglasniku javne nabave Republike Hrvatske u lijevom izborniku kliknite na “Tražilica objava – Jednostavna” i u rubrici Objavljeni dokumenti, u polje Tražilica upišite pod Naručitelj: Međimurska županija, kako biste dobili popis svih objavljenih javnih nadmetanja.

NABAVA ISPOD ZAKONSKOG PRAGA
Nabavu robe, radova i usluga na koju se ne primjenjuje Zakon o javnoj nabavi – nabava ispod zakonskog praga, Međimurska županija provodi sukladno Pravilniku o provedbi postupaka jednostavne nabave Međimurske županije (od 15. prosinca 2022. godine).
Gospodarski subjekti mogu svoj interes za sudjelovanje u postupcima nabave Međimurske županije ispod zakonskog praga iskazati popunjavanjem pristupnice za upis u registar ponuditelja Međimurske županije 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content