40. sjednica Izvršnog odbora Hrvatske zajednice županija

Datum objave: 11. studenoga 2015.

Izvršni odbor Hrvatske zajednice županija održat će svoju 40. sjednicu u utorak, 17. studenog, u sjedištu Hrvatske zajednice županija u Zagrebu s početkom u 10 sati.
Na sjednici će biti predstavljen privremeni plan rada Zajednice za sljedeću godinu, a Hrvatska zajednica županija trebala bi postati bogatija za dvije nove radne skupine – Radnu skupinu za prostorno planiranje, komunalne djelatnosti i zaštitu okoliša te onu za fondove Europske unije, regionalnu i međunarodnu suradnju.
Očekuje se da će odluku o njihovu osnivanju donijeti Izvršni odbor, kao i odrediti datum održavanja Izvještajne skupštine.