POZIV za prethodnu provjeru znanja i sposobnosti vježbenika za prijam u službu u Upravni odjel za gospodarstvo, poljoprivredu i turizam

Datum objave: 5. rujna 2024.

KLASA: 112-02/24-01/9
URBROJ:2109-07-24-12
Čakovec, 4. rujna 2024.

P O Z I V
ZA PRETHODNU PROVJERU ZNANJA I SPOSOBNOSTI VJEŽBENIKA ZA PRIJAM U SLUŽBU U UPRAVNI ODJEL ZA GOSPODARSTVO, POLJOPRIVREDU I TURIZAM

Povjerenstvo za provođenje javnog natječaja poziva na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti kandidatkinje koje ispunjavaju formalne uvjete iz javnog natječaja za prijam u službu vježbenika.

Javni natječaj je bio objavljen u Narodnim novinama broj 96 od 14. kolovoza 2024. godine te na web stranicama Međimurske županije i oglasnoj ploči Upravnog odjela.

Prethodna provjera znanja i sposobnosti za prijam u službu vježbenika za oba radna mjesta održat će se 2. listopada 2024. godine (srijeda), u sobi broj 74, II. kat u zgradi Međimurske županije, Ruđera Boškovića 2 i to:

- za radno mjesto VIŠEG STRUČNOG SURADNIKA ZA POLJOPRIVREDU pisani dio prethodne provjere znanja i sposobnosti provest će se u vremenu od 9,00 do 10,00 sati

- za radno mjesto VIŠEG STRUČNOG SURADNIKA ZA GOSPODARSTVO pisani dio prethodne provjere znanje i sposobnosti provest će se u vremenu od 10,30 do 11,30 sati.

Intervju s kandidatkinjama ukoliko ostvare najmanje 50% bodova iz pisanog dijela testiranja, obavit će se isti dan.

Prethodna provjera znanja i sposobnosti provodi se s onim kandidatima koji ispunjavaju formalne uvjete iz javnog natječaja. Zbog zaštite osobnih podataka, kandidatkinje će osobno biti obaviještene putem e-pošte koju su naznačile u svojim prijavama na natječaj.

POVJERENSTVO ZA PROVOĐENJE JAVNOG NATJEČAJA