Isplata jednokratnog novčanog primanja korisnicima mirovine radi ublažavanja posljedica porasta cijena

Datum objave: 22. rujna 2022.

Odlukom Vlade Republike Hrvatske o isplati jednokratnog novčanog primanja korisnicima mirovine radi ublažavanja posljedica porasta cijena, navodi se, od 8. rujna 2022. propisani su uvjeti za isplatu jednokratnog novčanog primanja korisnicima mirovine ostvarene u Republici Hrvatskoj u obveznom mirovinskom osiguranju koji imaju prebivalište u Republici Hrvatskoj i koji su zatečeni u isplati mirovine za mjesec kolovoz 2022.

HZMO_isplata JNP_rujan 2022_općine, gradovi, županije (pdf)

Tiskanica-za-dostavu-podataka-o-visini-inozemne-mirovine-INFLATORNI-dodatak (pdf)