Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

POZIV za prethodnu provjeru znanja i sposobnosti kandidata za prijam u službu vježbenika u Upravni odjel za civilno društvo i ljudska prava, na radno mjesto višeg stručnog suradnika za hrvatske branitelje i opće poslove

Datum objave: 2. srpnja 2024.

Povjerenstvo za provođenje javnog natječaja poziva na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti kandidate koji ispunjavaju formalne uvjete iz javnog natječaja za radno mjesto viši stručni suradnik za hrvatske branitelje i opće poslove - vježbenik,

a koji je bio objavljen u Narodnim novinama broj 74 od 19. lipnja 2024. godine te na web stranicama Međimurske županije i oglasnoj ploči Upravnog odjela.

Prethodna provjera znanja i sposobnosti održat će se 12. srpnja 2024. godine (petak), u Maloj vijećnici Međimurske županije, Čakovec, Ruđera Boškovića 2, s početkom u 9,00 sati.

Intervju s kandidatima koji ostvare najmanje 50% bodova iz pisanog dijela testiranja, obavit će se isti dan.

Prethodna provjera znanja i sposobnosti provodi se s kandidatima koji ispunjavaju formalne uvjete iz javnog natječaja. Zbog zaštite osobnih podataka, kandidati će osobno biti obaviješteni putem e-pošte koju su naznačili u svojim prijavama na natječaj.

POVJERENSTVO ZA PROVOĐENJE JAVNOG NATJEČAJA

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content